AKÇAKAYA TİCARİ DANIŞMANLIK BÜROSU

ASLEN MENDERES KÜNER KÖYLÜ OLUP TİCARİ MİNİBÜS TAKSİ İŞLETMECİLİĞİNE 2 KARDEŞ 1986 YILINDA BALÇOVA-KONAK VE KARABAĞLAR-KONAK HATLARINI ÇALIŞTIRARAK BAŞLADIK.

BU TİCARİ FAALİYETİMİZİ YAKLAŞIK 20 YIL KADAR SÜRDÜRDÜK. DAHA SONRA ÇEVREMİZİN DE DESTEĞİYLE VE TALEBİYLE 23.12.2006 TARİHİNDE AKÇAKAYA TİCARİ DANIŞMANLIK BÜROSUNU KURDUK VE TİCARİ TAKSİ ALIM SATIM KİRALAMA İŞLERİNİ YAPMAYA BAŞLADIK İLK ÖNCELERİ KARABAĞLARDA YEŞİLLİK CADDESİNDE 100 m2 LİK OFİSİMİZDE BU İŞİ SÜRDÜRÜRKEN ŞU ANDA 360 m2 LİK YENİ OFİSİMİZDE ALIM SATIM KİRALAMA İŞLERİNİ GENİŞ ÇAPLI BİR ŞEKİLİDE DEVAM ETMEKTEYİZ. AÇILIŞIMIZDA BAŞKANLARIMIZIN DESTEĞİYLE GÜVENİLİR OLDUĞUMUZU BİR KEZ DAHA KANITLADIK.

KISA SÜREDEKİ BU YÜKSELİŞİN SEBEBİ ÇEVREYE VERMİŞ OLDUĞUMUZ, SAMİMİYET, İLGİ, ALAKA VE BAŞTA ŞİRKETİMİZİN EN ÖNEMLİ DÜŞÜNCELERİNDEN OLAN GÜVEN İLKESİYLE BUGÜN BURADAYIZ.

HİZMET VERDİĞİMİZ BU ALANDA AMACIMIZ; SEKTÖRÜN LİDERİ OLMAK, HER TÜRLÜ SORUN VE İHTİYAÇTA MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN TARTIŞMASIZ TEK İSİM OLMAK. ODA BAŞKANLARIMIZIN,

TAKSİ VE MİNİBÜS ESNAFIMIZIN BİZİ EN GÜVENİLİR ADRESİ OLARAK GÖRDÜĞÜ AHMET AKÇAKAYA VE YILMAZ AKÇAKAYA`NIN YÖNETİMİNDEKİ AKÇAKAYA TİCARİ DANIŞMANLIK BÜROSU BU SEKTÖRDE KISA SÜREDE İLK OLMAYI BAŞARDI.